Personal

Vi är Loxodonta.

Hoppa direkt till Försäljning, Ledning, Digitalisterna, Stockholm, Ekonomi och administration, Servicedesk, Konsulter

Försäljning

Peter Fredriksson

Specialistsäljare

peter.fredriksson@loxodonta.se
0240-68 95 98

Staffan Roos

Säljare

staffan.roos@loxodonta.se
0225-28 69 91

Magnus Dahlberg

Säljare

magnus.dahlberg@loxodonta.se
0240-40 69 84

Ercan Akdogan

Säljare

ercan.akdogan@loxodonta.se
023-663 01 99

Martin Nordlund

Martin Nordlund

Säljare

martin.nordlund@loxodonta.se
023-663 01 38

Jesper Åkerstedt

Innesäljare

jesper.akerstedt@loxodonta.se
0240-40 63 13

Ledning

Jenny Larson

VD

jenny.larson@loxodonta.se

Mattias Pettersson

vVD / Koncernchef

mattias.pettersson@loxodonta.se

Fredrik Fritzon

Teknikchef

fredrik.fritzon@loxodonta.se

Jenny Björling

Sälj-/Marknadschef

jenny.bjorling@loxodonta.se
023-663 01 95

Camilla Schollin

HR-Ansvarig

camilla.schollin@loxodonta.se

Bons Sebastian Andersson

Konsultchef

sebastian.andersson@loxodonta.se

Andreas Fagerström

Andreas Fagerström

Konsultchef storkund

andreas.fagerstrom@loxodonta.se

Peter Almlöf

Service Desk Manager

peter.almlof@loxodonta.se

Digitalisterna

Nicklas Hansen

Nicklas Hansen

Systemutvecklare

nicklas.hansen@digitalisterna.se
0240-40 60 53

Magnus Dahlberg

Kundansvarig säljare / Pyramidkonsult

magnus.dahlberg@digitalisterna.se
0240-40 69 84

Stockholm

Jonathan Sandström

Säljare

jonathan.sandstrom@loxodonta.se

Mathias Kalén

Konsult

mathias.kalen@loxodonta.se

Pontus Eriksson

Konsult

pontus.eriksson@loxodonta.se

William Rautio

Konsult

william.rautio@loxodonta.se

Robertino Schwartz

Konsult

robertino.schwartz@loxodonta.se

Jesper Malm

Konsult

jesper.malm@loxodonta.se

Richard Ryderstedt

Richard Ryderstedt

VD

richard.ryderstedt@loxodonta.se

Ekonomi och administration

Helen Alfredsson

Helen Alfredsson

Ekonomi

helen.alfredsson@loxodonta.se

Ann-Elén Östlie

Ekonomi

ann-elen.ostlie@loxodonta.se

Sofia Markström

Ekonomi/Administration

sofia.markstrom@loxodonta.se

Alexander Ekberg

Ekonomi/Administration

alexander.ekberg@loxodonta.se

Service Desk

Peter Almlöf

Service Desk Manager

peter.almlof@loxodonta.se

Fredrik Kylander

Service Desk Koordinator

fredrik.kylander@loxodonta.se

Stefan Jansson

Service Desk

stefan.jansson@loxodonta.se

Mikael Eriksson

Service Desk

mikael.eriksson@loxodonta.se

Johannes Kvist

Service Desk

johannes.kvist@loxodonta.se

Johan Wieveg Toll

Service Desk

johan.wieveg.toll@loxodonta.se

Jonas Augustsson

Jonas Augustsson

Service Desk

jonas.augustsson@loxodonta.se

Konsulter

Andreas Anderberg

Konsult

andreas.anderberg@loxodonta.se

Amanda Ceder

Konsult

amanda.ceder@loxodonta.se

Christoffer Almlöf

Konsult

christoffer.almlof@loxodonta.se

André Ylönen

Konsult

andre.ylonen@loxodonta.se

Anton Rönnberg

Konsult

anton.ronnberg@loxodonta.se

Christopher Skogli

Konsult

christopher.skogli@loxodonta.se

Daniel Andersson

Konsult

daniel.andersson@loxodonta.se

Daniel Påhls

Konsult

daniel.pahls@loxodonta.se

Daniel Wärnevall

Konsult

daniel.warnevall@loxodonta.se

David Drynjeff

Konsult

david.drynjeff@loxodonta.se

David margol

David Margol

Konsult

david.margol@loxodonta.se

Fredrik Dahlgren

Konsult

fredrik.dahlgren@loxodonta.se

Fredrik Olofsson

Konsult

fredrik.olofsson@loxodonta.se

Gustav Almqvist

Gustav Almqvist

Konsult

gustav.almqvist@loxodonta.se

Göran Staffas

Konsult

goran.staffas@loxodonta.se

Göran Wessman

Konsult

goran.wessman@loxodonta.se

Gustaf Sundström

Konsult

gustaf.sundstrom@loxodonta.se

Jan Ericson

Konsult

jan.ericson@loxodonta.se

Jenny Klaar

Konsult

jenny.klaar@loxodonta.se

Jesper Gustafsson

Konsult

jesper.gustafsson@loxodonta.se

Joachim Williams

Joachim Williams

Konsult

joachim.williams@loxodonta.se

Johan Tavo

Konsult

johan.taavo@loxodonta.se

Kaj Annous

Konsult

kaj.annous@loxodonta.se

Kristoffer Nyström

Konsult

kristoffer.nystrom@loxodonta.se

Lars Björnberg

Konsult

lars.bjornberg@loxodonta.se

Lars Handegard

Konsult

lars.handegard@loxodonta.se

Lars-Olov-Sandström

Lars-Olov Sandström

Konsult

lars-olov.sandstrom@loxodonta.se

Markus Asp

Markus Aspenfjäll

Konsult

markus.aspenfjall@loxodonta.se

Markus Gunnarsson

Konsult

markus.gunnarsson@loxodonta.se

Mathias Back

Konsult

mathias.back@loxodonta.se

Mats Gustavsson

Konsult

mats.gustavsson@loxodonta.se

Mikael Andersson

Mikael Andersson

Konsult

mikael.andersson@loxodonta.se

Mikael Björk

Konsult

mikael.bjorck@loxodonta.se

Mikael Laine

Konsult

mikael.laine@loxodonta.se

Nicklas Gustavsson

Konsult

nicklas.gustavsson@loxodonta.se

Ola Johansson

Konsult

ola.johansson@loxodonta.se

Olle Nyström

Konsult

olle.nystrom@loxodonta.se

Patrik Ahlfors

Konsult

patrik.ahlfors@loxodonta.se

Per Hultgren

Konsult

per.hultgren@loxodonta.se

Peter Andersson

Peter Andersson

Konsult

peter.andersson@loxodonta.se

Richard Larsson

Konsult

richard.larsson@loxodonta.se

Rickard Lundberg

Konsult

rickard.lundberg@loxodonta.se

Robin Säll Hedberg

Konsult

robin.sall.hedberg@loxodonta.se

Robin Storberg

Konsult

robin.storberg@loxodonta.se

Roger Norrgård

Konsult

roger.norrgard@loxodonta.se

Stefan Karlsson

Konsult

stefan.karlsson@loxodonta.se

Stefan Svahn

Konsult

stefan.svahn@loxodonta.se

Sune Berg

Konsult

sune.berg@loxodonta.se

Tomas Söderbergh

Konsult

tomas.soderbergh@loxodonta.se

Viktor Gregersen

Konsult

viktor.gregersen@loxodonta.se

Tim Keckman

Tim Keckman

Konsult

tim.keckman@loxodonta.se