Hoppa till innehåll

Personal

Vi är Loxodonta.

Hoppa direkt till Försäljning, Ledning, Digitalisterna, Stockholm, Ekonomi och administration, Servicedesk, Konsulter

Försäljning

Peter Fredriksson

Specialistsäljare

peter.fredriksson@loxodonta.se
0240-68 95 98

Staffan Roos

Säljare

staffan.roos@loxodonta.se
0225-28 69 91

Magnus Dahlberg

Säljare

magnus.dahlberg@loxodonta.se
0240-40 69 84

Jesper Åkerstedt

Innesäljare

jesper.akerstedt@loxodonta.se
0240-40 63 13

Mikael Johansson

Mikael Johansson

Innesäljare

mikael.johansson@loxodonta.se
0240-40 60 20

Ledning

Jenny Larson

VD

jenny.larson@loxodonta.se

Mattias Pettersson

vVD / Koncernchef

mattias.pettersson@loxodonta.se

Fredrik Fritzon

Teknikchef

fredrik.fritzon@loxodonta.se

Martin Nordlund

Martin Nordlund

Säljchef

martin.nordlund@loxodonta.se
023-663 01 38

Camilla Schollin

HR-Ansvarig

camilla.schollin@loxodonta.se

Bons Sebastian Andersson

Konsultchef

sebastian.andersson@loxodonta.se

Andreas Fagerström

Andreas Fagerström

Konsultchef storkund

andreas.fagerstrom@loxodonta.se

Peter Almlöf

Service Desk Manager

peter.almlof@loxodonta.se

Rikard Alvbacke

Ekonomichef

rikard.alvbacke@loxodonta.se

Digitalisterna

Stockholm

Jonathan Sandström

Säljare

jonathan.sandstrom@loxodonta.se

Mathias Kalén

Konsult

mathias.kalen@loxodonta.se

Jesper Malm

Konsult

jesper.malm@loxodonta.se

Robertino Schwartz

Konsult

robertino.schwartz@loxodonta.se

Richard Ryderstedt

Richard Ryderstedt

VD

richard.ryderstedt@loxodonta.se

nyanställd

Erik Segernäs

Konsult

erik.segernas@loxodonta.se

nyanställd

Erik Gustafsson

Konsult

erik.gustafsson@loxodonta.se

nyanställd

Johan Isaksson

Konsult

johan isaksson@loxodonta.se

Ekonomi och administration

Helen Alfredsson

Helen Alfredsson

Ekonomi

helen.alfredsson@loxodonta.se

Ann-Elén Östlie

Ekonomi

ann-elen.ostlie@loxodonta.se

Sofia Markström

Ekonomi/Administration

sofia.markstrom@loxodonta.se

nyanställd

Hanna Gustavsson

Ekonomi/Administration

hanna.gustavsson@loxodonta.se

Service Desk

Peter Almlöf

Service Desk Manager

peter.almlof@loxodonta.se

Fredrik Kylander

Service Desk Koordinator

fredrik.kylander@loxodonta.se

Stefan Jansson

Service Desk

stefan.jansson@loxodonta.se

Jonas Augustsson

Jonas Augustsson

Service Desk

jonas.augustsson@loxodonta.se

Johannes Kvist

Service Desk

johannes.kvist@loxodonta.se

Konsulter

Andreas Anderberg

Konsult

andreas.anderberg@loxodonta.se

Amanda Ceder

Konsult

amanda.ceder@loxodonta.se

Christoffer Almlöf

Konsult

christoffer.almlof@loxodonta.se

André Ylönen

Konsult

andre.ylonen@loxodonta.se

Anton Rönnberg

Konsult

anton.ronnberg@loxodonta.se

Anton Odenbäck

Konsult

anton.odenback@loxodonta.se

Daniel Andersson

Konsult

daniel.andersson@loxodonta.se

Daniel Påhls

Konsult

daniel.pahls@loxodonta.se

Daniel Wärnevall

Konsult

daniel.warnevall@loxodonta.se

David margol

David Margol

Konsult

david.margol@loxodonta.se

Tomas Söderbergh

Konsult

tomas.soderbergh@loxodonta.se

Stefan Karlsson

Konsult

stefan.karlsson@loxodonta.se

Fredrik Olofsson

Konsult

fredrik.olofsson@loxodonta.se

Gustav Almqvist

Gustav Almqvist

Konsult

gustav.almqvist@loxodonta.se

Göran Staffas

Konsult

goran.staffas@loxodonta.se

Göran Wessman

Konsult

goran.wessman@loxodonta.se

Jan Ericson

Konsult

jan.ericson@loxodonta.se

Mikael Eriksson

Konsult

mikael.eriksson@loxodonta.se

Johan Tavo

Konsult

johan.taavo@loxodonta.se

Stefan Svahn

Konsult

stefan.svahn@loxodonta.se

Viktor Gregersen

Konsult

viktor.gregersen@loxodonta.se

Joachim Williams

Joachim Williams

Konsult

joachim.williams@loxodonta.se

Lars Handegard

Konsult

lars.handegard@loxodonta.se

Lars-Olov-Sandström

Lars-Olov Sandström

Konsult

lars-olov.sandstrom@loxodonta.se

Markus Asp

Markus Aspenfjäll

Konsult

markus.aspenfjall@loxodonta.se

Markus Gunnarsson

Konsult

markus.gunnarsson@loxodonta.se

Mathias Back

Konsult

mathias.back@loxodonta.se

Mats Gustavsson

Konsult

mats.gustavsson@loxodonta.se

Rickard Lundberg

Konsult

rickard.lundberg@loxodonta.se

Mikael Björk

Konsult

mikael.bjorck@loxodonta.se

Mikael Laine

Konsult

mikael.laine@loxodonta.se

Nicklas Gustavsson

Konsult

nicklas.gustavsson@loxodonta.se

Ola Johansson

Konsult

ola.johansson@loxodonta.se

Olle Nyström

Konsult

olle.nystrom@loxodonta.se

Patrik Ahlfors

Konsult

patrik.ahlfors@loxodonta.se

Per Hultgren

Konsult

per.hultgren@loxodonta.se

Peter Andersson

Peter Andersson

Konsult

peter.andersson@loxodonta.se

Richard Larsson

Konsult

richard.larsson@loxodonta.se

Roger Norrgård

Konsult

roger.norrgard@loxodonta.se

Robin Säll Hedberg

Konsult

robin.sall.hedberg@loxodonta.se

Robin Storberg

Konsult

robin.storberg@loxodonta.se

Anders Ottesen Hellgren

Anders Ottesen Hellgren

Konsult

anders.hellgren@loxodonta.se

Simon Gehlin

Simon Gehlin

Konsult

simon.gehlin@loxodonta.se

Jesper Gustafsson

Jesper Gustavsson

Konsult

jesper.gustavsson@loxodonta.se

nyanställd

Christer Sjöberg

Konsult

christer.sjoberg@loxodonta.se

nyanställd

Sameena Nazneen

Konsult

sameena.nazneen@loxodonta.se

Isabel Håkansson

Konsult

isabel.hakansson@loxodonta.se

nyanställd

Alexander Wennberg Ziherl

Konsult

alexander.wennberg@loxodonta.se

Timothy Wester

Konsult

timothy.wester@loxodonta.se

nyanställd

Thomas Liljekvist

Konsult

thomas.liljekvist@loxodonta.se